НЕРЖАВІЮЧІ ТЕХНОЛОГІЇ

+380 (50) 249-29-29
odessergey@gmail.com

Клапан запірний з нержавіючої сталі

IT-401

Задвижка клиновая муфтовая

IT-402

Вентиль седельный муфтовый

IT-405

Клапан запорный
муфтовый

IT-409

Клапан игольчатый
муфтовый

Запірний клапан, вентиль відсічний – різновид трубопровідної арматури

Запірний клапан – запірна арматура, конструктивно виконана у вигляді клапана, тобто її запірний елемент переміщається паралельно осі потоку робочого середовища.
Як і інші види запірної арматури, запірні клапани застосовуються для повного перекриття потоку робочого середовища з певною герметичністю.
Замикаючий елемент, яким в запірному клапані найчастіше є золотник, в процесі експлуатації знаходиться в крайніх положеннях «відкрито» або «закрито».
Для регулювання витрати середовища шляхом зміни прохідного перетину застосовуються регулюючі клапани, також існують і запірно-регулюючі клапани, що поєднують функції регулювання витрати і герметичного перекриття потоку середовища.
Клапани широко поширені як запірна арматура, що пояснюється можливістю забезпечення гарної герметизації в запірному органі при порівняльній простоті конструкції.
Клапани застосовуються для рідких і газоподібних середовищ з широким діапазоном робочих параметрів: тиску – від вакууму 5?10-3 мм рт. ст. до 250 МПа, температури – від -200 до +600 ° C.
Клапани зазвичай використовуються на трубопроводах відносно невеликих діаметрів