НЕРЖАВІЮЧІ ТЕХНОЛОГІЇ

+380 (50) 249-29-29
odessergey@gmail.com

IT-3W Триходовий кульовий кран нержавіючий

Кран кульовий нержавіючий триходовий муфтовий (різьбовий) різновид запірної арматури, яка отримала широке застосування в хімічній, нафтогазовій, харчової промисловості в сфері ЖКГ і домашньому господарстві.
Крани кульові з нержавіючої сталі муфтові використовують на різних ділянках трубопроводу, так як муфтове приєднання зручно в монтажі і забезпечує надійне герметичне з’єднання, що дозволяє використовувати крани кульові для агресивних рідин і газів, пневматики, гарячого і холодного водопостачання та опалення.

Корпус триходового повнопрохідними крана кульового виготовлений з нержавіючої сталі AISI 304 методом точного лиття.
Високоякісна нержавіюча (коррозионностойкая) сталь, застосовувана для виготовлення муфтових кранів – виливок по ASTM A351 – CF8, відповідає європейським аналогом сталі (EN) – 1.4301 або 08Х18Н10.

Кран кульовий Т або L-подібний муфтовий нерж. сталь, укомплектований ущільненням PTFE що дозволяє застосовувати його в температурних діапазонах: -30 … + 200 ° С і забезпечує герметичність класу «A» без протікання.

Триходовий кран кульовий нержавіючий має внутрішню (муфтову) різьблення BSPP за стандартом ISO 228/1. Максимальний робочий тиск кульового крана PN 63 бар (6,3МПа). Функція: запірна; перенаправляє. Міцність – 50000 циклів.

До переваг Т або L-port серії нержавіючих кульових кранів, можна віднести низькі гідравлічні втрати. Управління ручне, поворот на 90 ° або 180 градусів довгою обрезиненной ручкою.